Okręgi wyborcze

Pomoc

Aby szybko i łatwo wyszukać swój okręg wyborczy wybierz Ctrl + F  i wpisz swoją ulicę.

Okręgi wyborcze dla miasta Konin

Nr okręgu

Granice okręgu

Liczba radnych wybieranych w okręgu

1

Ulice: Agatowa, Armii Krajowej, Ametystowa, Angielska, J. Augustynowicza, K. Baczyńskiego, Bankowa, P. Barńskiego, J. Bema, A Benesza, Z. Barlinga, Berylowa, Beznazwy, Borowa, Brylantowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Cyrkoniowa, J. Dabrowskiego, M. Dabrowskiej, Deotymy, Dębowa, Diamentowa, R. Dmowskiego, A. Domańskiej, E. Drużbackiej, J. Dzierżonia, B. Dybowskiego, A. Dygasińskiego, S. Esse, Europejska, Francuska, Gimnastyczna, P. Gojawiczyńskiej, Granatowa, Grodzisko, Grota Roweckiego, Gruntowa, Grunwaldzka, Gwoździarska, Hiszpańska, Hubala, K. Iłłakowiczówny, F. Jacolika, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaspisowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kaliska, Kamienna, Kasztanowa, B. J. Kijaków, J. Kilińskiego, Kolonowa, Kolska, M. Konopnickiej, M. Kopernika, Koralowa, Kościelna, T. Kościuszki, M. Kownackiej, Kramowa, Krótka, Kryształowa, Krzemieniowa, Krzywa, A. Kurowskiego, E. Kwiatkowskiego, Leszczynowa, Lipowa, I. Łopuskiej, 3 Maja, Magnetytowa, Malachitowa, Marmurowa, A. Mickiewicza, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Z. Nałkowskiej, Nefrytowa, Niecała, Niemiecka, Nowa, Objazdowa, Obrońców Westerplatte, M. Oczapowskiego, Onyksowa, Opalowa, Osada, E. Orzeszkowej, Parkowa, Parowa, Pawłówek, PCK, Perłowa, Piaskowa, J. Piłsudskiego, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Pociejewo, Podgórna, Podwale, J. Porazińskiej, B. Prusa, Przechodnia, Przydziałki, W. Puchalskiego, M. Raciborskiego, M. Rataja, Reformacka, W. Reymonta, M. Rodziewiczówny, Różana, Rubinowa, Sadowa, M. Siedleckiego, Wł. Sikorskiego, M. Słodkiego, Słoneczna, J. Słowackiego, Solna, J. Sowińskiego, Sportowa, S. Staszica,, Stodolniana, Studzienna, H. Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Szafirowa, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwedzka, Śliska, Świerkowa, Świętojańska, E. Taczanowskiego, Targowa, Topazowa, Topolowa, Trasa Warszawska, Turkusowa, Z. Urbanowskiej, Wał Tarejwy, Wiatraczna, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Wiosny Ludów, W. Witosa, Wodna, Wojska Polskiego, J. Wybickiego, Wzgórze, Zachodnia, Zagórowska, Zamkowa, G. Zapolskiej, J. Zemełki, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

5

2

Ulice: Admiralska, Aleje Astrów, Aleje Róż, Aleje 1 Maja, Azaliowa, Begoniowa, Bluszczowa, Bławatkowa, K. Błaszaka, Boczna, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bosmańska, Bratkowa, Wł. Broniewskiego, Bydgoska, Daliowa, Dolna, Dworcowa, Energetyka, Fikusowa, Fiołkowa, Flisacka, Gerberowa, Gladiolowa, Goździkowa, Górnicza, Hiacyntowa, Hurtowa, Irysowa, Jachtowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kameliowa, Kapitańska, Kazimierza Wielkiego, Kąkolowa, Kleczewska od nr 1 do nr 35 po stronie nieparzystej i od nr 2 do nr 14 po stronie parzystej, M. Kolbego, Kolejowa, Komandorska, Konwaliowa, Kosmonautów, Kotłowa, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Leszka Czarnego, Lewkoniowa, Liliowa, 11 Listopada od nr 1 do nr 20, Makowa, Malwowa, Margaretkowa, Marynarska, Mieszka Starego, Narcyzowa, Nasturcjowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Okrętowa, Osiedle Legionów, Paprotkowa, Parowozownia, Pelargoniowa, Piwoniowa, Plac Górnika, Plac Niepodległości, Powstańców Styczniowych, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Północna, Promowa, Przemysłowa nr nr 4, 6, 14 i 16, Regatowa, Rolna, Rumiankowa, Sasankowa, J. Solskiego, Spółdzielców, Stanisława Poniatowskiego, Stefana Batorego, Stokowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Sybiraków, Szafirkowa, Szałwiowa, Szarotki, Świętopełka, L. Teligi, R. Traugutta, Tulipanowa, J. Tuwima, Wioślarska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława ?okietka, Zawilcowa, Złocieni, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żeglarska, Źródlana.

7

3

Ulice: Mieczysława Bekkera, Budowlanych, Cicha, A. Dobrowolskiego, K. Drewnowskiego, E Godlewskiego, Graniczna, Grójecka, J. Heweliusza, R. Hirszfelda, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, K. Kuratowskiego, Kurów, Kwiatowa, Laskówiecka, St. Leśniewskiego, 11 Listopada od nr 21 do końca, Łąkowa, I. Łukasiewicza, S. Mazurkiewicza, Miła, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadwarciańska, K. Olszewskiego, Pionierów, Południowa, Portowa, Przyjaźni, E. Romera, Rudzicka, W.Sierpińskiego, M. Skłodowskiej-Curie, Skrótowa, Sosnowa, Spokojna, Staromorzysławska, Strażacka, J.J. Śniadeckich, Wł. Trzebiatowskiego, Weteranów, Z. Wróblewskiego, Wyzwolenia, Zakole, Zielona.

5

4

Ulice: Akacjowa, Aleja Cukrownicza, G. Bacewicz, Beniowska, Bernardynka, O. Boznańskiej, Brunatna, J. Chełmońskiego, Czereśniowa, F. Chopina, Dobra, Dożynkowa, Działkowa, J. Fałata, W. Friemana, Gaj, Gajowa, A.M. Gierymskich, Gminna, Gosławicka, Gospodarcza, Gotycka, A. Grottgera, Harcerska, Hutnicza, Janowska, Jeziorna, Kanałowa, M. Karłowicza, Kaszubska, Kazimierska, Kątowa, Kleczewska od nr 37 do końca po prawej stronie nieparzystej i od nr 16 do końca po stronie parzystej, Kortowa, J. W. Kossaków, Alfreda Wierusz Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Księdza Dominika Jedrzejewskiego, Kujawska, K. Kurpińskiego,  Kurpiowska, Leśna, Letnia, Lubuska, Łężyńska, Łowicka, Tadeusza Makowskiego, J. Malczewskiego, Maliniecka, Marantowska, J. Matejki, Mazurska, P. Michałowskiego, Międzylesie, S. Moniuszki, Mokra, Mostowa, Muzealna, Z. Noskowskiego, Nowiny, F. Nowowiejskiego, Odkrywkowa, Okólna, I. Paderewskiego, Pałacowa, Pątnowska, Plażowa, Plonowa, Podlaska, Pogodna, Polna, Pomorska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa od nr 3 do końca po stronie nieparzystej i od nr 18 do nr 168 po stronie parzystej, Radosna, Regionalna, L. Różyckiego, Rybacka, Spacerowa, L. Staffa, 150- lecia, Sulańska, T. Szeligowskiego, Szeroka, K. Szymanowskiego, Śl±ska, Ślesińska, Torowa, Ukośna, Walcownicza, Wczasowa, Wesoła, S. Wiechowicza, Wielkopolska, H. Wieniawskiego, Wieruszewska, Willowa, Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego), Wojciechowo, Wrzosowa, L. Wyczółkowskiego, S. Wyspiańskiego, Zacisze, Zakładowa, Zamurze, Zapłocie.

6

Top
Rozmiar czcionki
Kontrast