Konferencja otwierająca


31 sierpnia 20187 września 2018

Kim jesteśmy.

Jesteśmy przedsiębiorcami, urzędnikami, nauczycielami, studentami i są też osoby pracujące w wolnych zawodach. Od lat współpracujemy przy różnych projektach. Pracujemy nad tym, żeby jakość Konina ulegała zmianie w każdym dostępnym obszarze. Justyna Król, szefowa sztabu KWW „Zmieniamy Konin” przedstawiła 30 wspólnych realizacji z ostatnich 4 lat. Przez te przedsięwzięcia mogliśmy zobaczyć, gdzie istnieją luki i jak uruchomić potencjał, który tkwi w Koninie.

Kandydat na prezydenta miasta Konina Damian Kruczkowski stawia na małych przedsiębiorców.

Nasz kandydat na prezydenta będzie startował też do Rady Miasta Konina z pozycji 1 w okręgu nr 3 obejmującym piąte osiedle i Glinkę. Liderem na liście okręgu nr 1 w starej części miasta jest Marcin Ratajczyk, w okręgu nr 2 – Jarosław Koźlarek, a w okręgu nr 3 Małgorzata Broniszewska która zajmuje miejsce 1.

Jesteśmy Waszymi sąsiadami i sąsiadkami, mieszkamy pośród Was, w tych samych blokach i na tych samych osiedlach. Jesteśmy Waszymi synami i córkami, wnukami i wnuczkami i jako tacy chcemy czerpać z doświadczenia osób, które to miasto tworzyły i rozwijały, wzmacniać to, co już dobrze działa i dodawać nowoczesne rozwiązania – rozwiązania, które usprawnią te części miasta, które jeszcze nie osiągnęły pełni potencjału. Chcemy to robić dla Was – naszych dziadków i babć, rodziców, małżonków, rodzeństwa, dzieci, dla przyjaciół obecnych i tych jeszcze nieznanych.

Wierzymy, że rolą samorządu jest budowanie opartej na zaufaniu i wspólnych interesach płaszczyzny współpracy.

Galeria

Konferencja otwierająca

Top
Rozmiar czcionki
Kontrast