Rafał Przybylski

okręg wyborczy: Okręg nr 2

Rafał Przybylski

Jestem dentystą prowadzącym własny gabinet. Z Koninem związany jestem od urodzenia.

Urodziłem się w Koninie i tutaj chodziłem do podstawówki oraz liceum. Edukację kontynuowałem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku stomatologia. W trakcie studiów wakacje pracowałem jako wolontariusz na Oddziale i w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Po studiach otworzyłem prywatną praktykę w Koninie i kontynuuję swoją edukację poprzez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz liczne kursy w Polsce i zagranicą. Pro publico bono pomagam dzieciom z niepełnosprawnościami, prowadzę profilaktykę oraz edukację zdrowotną dla dzieci naszego regionu oraz wspieram misję humanitarną sióstr zakonnych na Madagaskarze. Ponadto edukuję osoby starsze w zakresie profilaktyki oraz leczenia stomatologicznego.

Pracuję również w Wojskowej Specjalistycznej Poradni Lekarskiej, gdzie prowadzę edukację lekarzy stażystów. Jestem też delegatem Wielkopolskich Izb Lekarskich oraz członkiem Komisji Stomatologicznej.

Prywatnie interesuję się modelarstwem oraz literaturą popularno-naukową. W Radzie Miasta Konina chciałbym zająć się lepszym dostępem do ochrony zdrowia dla pacjentów oraz wspieraniem przedsiębiorczości młodych ludzi.

  • Wiek

    33 lata

  • Pozycja na liście

    nr 6

Top
Rozmiar czcionki
Kontrast